Wanneer het gaat om beroemdheden, dan zijn mensen doorgaans niet bang om te zeggen dat ze van hen geobsedeerd zijn. Gelukkig zijn er voldoende sterren die al evenmin bang zijn om hun welvingen en rondingen te delen met de rest van de wereld. Het staat als een paal boven water dat we gewoon de ongelooflijk fraaie menselijke vormen waarderen en alle vormen die nodig zijn om er goed uit te zien. Zeker wanneer het vrouwelijke vormen, en in het bijzonder hun borsten betreft, ongeacht of het hier nu gaat om de zichtbaar verbeterde exemplaren of dat de puur natuur borsten worden getoond. De volgende 31 paar borsten van beroemdheden kunnen dan ook zonder twijfel worden omschreven als de mooiste exemplaren die er op dit moment op deze aardbolaanwezig zijn

Bekijk de top 30 mooiste borsten via de “vorige en volgende” knoppen. 

1. Kim Kardashian

We hebben de borsten van mevrouw Kardashian al zo vaak gezien, dat we er nauwelijks nog voor terug zullen deinzen, maar dat neemt niet weg dat we er minder van zijn gaan houden.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

2. Christina Hendricks

Het valt absoluut niet mee om de overvloedige troeven van de “Mad Men” -ster niet te benijden .

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door christina hendricks (@christinarhendricks) op

3. Gigi Hadid

De borsten van dit model lijken even natuurlijk te zijn als haar schoonheid.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

4. Sofia Vergara

Mevrouw Vergara houdt ervan om haar borsten haast evenveel aan de buitenwereld te tonen als de keren dat ze erover praat.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

5. Charlotte McKinney

Ze krijgt een enorme warme, of beter gezegd een hete, uitstraling in het wit.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Charlotte Mckinney (@charlottemckinney) op

6. Nicki Minaj

Deze zangeres laat haar borsten haast even vaak zien als dat ze nieuwe nummers uitbrengt.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Barbie® (@nickiminaj) op

7. Emily Ratajkowski

Er is absoluut een erg goede reden waarom mensen nog altijd Googelen met de zoektermen ‘ Blurred Lines: Uncut’ .

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

@inamoratawoman

Een bericht gedeeld door Emily Ratajkowski (@emrata) op

8. Rihanna

Deze dame heeft zelfs geen beha nodig, maar ook geen extra opvulling van haar kleding.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Rihanna (@rihannatodayofficial) op

9. Selena Gomez

“Ik mis meer dan alleen je lichaam” … dat is zeker, Justin Bieber?

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Selena Gomez (@selenagomez) op

10. Katy Perry

Groene jurk, en een paar goede borsten erin.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door KATY PERRY (@katyperry) op

11. Kate Upton

Rondingen voor in de lengte van dagen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kate Upton (@kateupton) op

12. Beyoncé

De enige echte Koningin van de borsten, toch?

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

13. Rosie Huntington-Whiteley

Zelfs de zijkant van haar borsten zien er elegant uit.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Rosie Huntington-Whiteley (@rosie.huntington) op

14. Jourdan Dunn

Wie zegt dat supermodellen geen fraaie borsten kunnen hebben?

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jourdan Dunn (@jourdandunn) op

15. Kylie Jenner

Deze borsten zijn wellicht niet natuurlijk, maar wel overal te vinden op sociale media.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

16. Lady Gaga

Ze laat deze fraaie borsten helaas niet vaak genoeg zien!

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lady Gaga (@ladygaga) op

17. Salma Hayek

Zij weet met haar vorsten de zwaartekracht te tarten.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Salma Hayek Pinault (@salmahayek) op

18. Kendall Jenner

Niet zo brutaal als haar zussen wanneer het gaat om het laten zien van haar troeven, maar toch heeft ze schitterende borsten.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

19. Rita Ora

Een paar borsten om gewoon U tegen te zeggen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door RITA ORA (@ritaora) op

20. Christina Milian

Een opwindend stelletje.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Christina Milian (@christinamilian) op

21. Cara Delevingne

Ze pronkt niet voldoende met haar prachtige borsten.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cara Delevingne (@caradelevingne) op

22. Demi Lovato

We weten waarom er zoveel fans van deze dame rondlopen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Demi Lovato (@ddlovato) op

23. Mariah Carey

De ware opperborsten godin.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

24. Victoria Beckham

Haar borsten zijn in de loop der jaren kleiner geworden, maar ze kan er nog steeds flink mee uitpakken.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Victoria Beckham (@victoriabeckham) op

25. Chrissy Teigen

John Legend mag zich een ware geluksvogel noemen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door chrissy teigen (@chrissyteigen) op

26. Georgia Kousoulou

Het is niet moeilijk om te snappen waarom deze realityster zo immens populair is in Groot-Brittannië.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Georgia Kousoulou ? (@georgiakousoulou) op

27. Amber Rose

Zij hoeft zich zeker niet te schamen om deze fraaie exemplaren aan de wereld te tonen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Amber Rose (@amberrose) op

28. Jennifer Metcalfe

Nog een winnende Britse als het om erg fraaie borsten gaat.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door AX PARIS (@axparis) op

29. Ellie Goulding

In deze jurk heeft ze veel weg van een klein Jessica Rabbit.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door elliegoulding (@elliegoulding) op

30. Draya Michele

Deze ster is een basketbalvrouw die weet hoe zij ergens binnen moet komen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Draya Michele (@drayamichele) op

31. Kat Dennings

De dame heeft serieus een zeer benijdenswaardig decolleté.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kat Dennings (@katdenningsss) op

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here